More

  O nas

  Czołem! Witaj na ITbuddy!

  Praca programisty to nieustająca nauka i zgłębianie wiedzy, która jest rozproszona w różnych miejscach. Zresztą, pracując od jakiegoś czasu w tym zawodzie, masz na to najlepszy ogląd. Zapewne na co dzień sam lub sama korzystasz z wielu różnych źródeł, w których szukasz informacji na temat konkretnych rozwiązań czy nowych technologii. Jednak zdarza się, że w całym szumie informacyjnym, część wartościowej wiedzy po prostu ginie. Inna sprawa, czy nie lepiej uczyć się od kolegów, którzy zmagają się z tymi samymi problemami i po prostu znaleźli już rozwiązanie? 

  Podejmując decyzję o uruchomieniu ITbuddy przyświecała nam idea stworzenia przestrzeni dla programistów, w której będą mogli, a przede wszystkim, będą chcieli dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym programiści będą uczyć się od siebie nawzajem. Wreszcie naszym celem jest zbudowanie społeczności, skoncentrowanej wokół sprawdzonych informacji i dobrych praktyk programistycznych. W której każdy będzie czuł się na tyle swobodnie, że merytoryczna dyskusja będzie czymś naturalnym i będzie narzędziem do własnego rozwoju. 

  ITbuddy to serwis tworzony dla programistów i razem z programistami. Odwiedzając to miejsce, możesz mieć zatem pewność, że każdy materiał jest stworzony przez doświadczonego kodera lub otrzymał od jednego z nich znak jakości. Znajdziesz tutaj newsy, tutoriale, wywiady z programistami i specjalistami z branży IT. Mamy nadzieję, że z czasem i Ty zechcesz zabrać tutaj swój głos. 

  X